Аналіз вірша " Свиня свинею "Треба написати : тему,головну думку,жанр,ідею

Аналіз вірша " Свиня свинею " Треба написати : тему,головну думку,жанр,ідею
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жанр: співомовка Тема: Зображення  долі  жінки  та матерей  у  тогочасному суспільстві Ідея: Осуд панської  розбещеності  та  співчуття героїням  та  героям, прагнення вільного кохання. Головна думка: «Та свиня таки свинею!Правду кажуть люди:Святи її, хрести її –Все свинею буде!»