Андрій хоче записати числа у кожній клітиці таблиці, зображеної нижче. Він вже записав два числа. Хлопчик хоче, щоб сума всіх п'яти чисел = 35, сума чисел у першихих трьох клітинках = 22, а сума чисел в останніх трьох клутинках...

Андрій хоче записати числа у кожній клітиці таблиці, зображеної нижче. Він вже записав два числа. Хлопчик хоче, щоб сума всіх п'яти чисел = 35, сума чисел у першихих трьох клітинках = 22, а сума чисел в останніх трьох клутинках = 25. Чому = добуток чисел, записаних у білих клітинках? 》<{[3 ... .... ..... 4]}>《-- табличка 3, ...., 4 - зел. клітинки ..., ..... - білі клітинки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добуток чисел записаних у білих клітинках 39