Англійська королева Вікторія не підозрювала, що є носієм гену гемофілії. Її внучка, Олександра Федорівна, стала дружиною російського монарха Миколи ІІ. У них народився син Олексій, який страждав важкою формою гемофілії. Як успа...

Англійська королева Вікторія не підозрювала, що є носієм гену гемофілії. Її внучка, Олександра Федорівна, стала дружиною російського монарха Миколи ІІ. У них народився син Олексій, який страждав важкою формою гемофілії. Як успадковується ця хвороба? Складіть родовід царської родини. Чи правильне твердження, що “гемофілія – чоловіча хвороба” ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Королева Вікторія (ген у крові)⇒Олександра Федорівна (ген у крові,успадкований від Вікторії)