Англійську  мову  вивчають  165  студентів      1  курсу    фізико  математичного    інституту        ппедадогічного  ініверситету    що    становить  75%     усіх    першо  курсників   скільки  всього  першокурсників   навчаєт...

Англійську  мову  вивчають  165  студентів      1  курсу    фізико  математичного    інституту        ппедадогічного  ініверситету    що    становить  75%     усіх    першо  курсників   скільки  всього  першокурсників   навчається  на  фіз  маті
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
75%=0,75 165/0,75=220 Ответ: 220 человек