Антон богдан і сергій завжди кажуть неправду Кожен із них має один камінець зеленого або червоного кольору Антон каже Мій камінець такого ж кольору як і у Богдана Богдан каже Мій камінець такого ж кольору як і у Сергія Сергій к...

Антон богдан і сергій завжди кажуть неправду Кожен із них має один камінець зеленого або червоного кольору Антон каже Мій камінець такого ж кольору як і у Богдана Богдан каже Мій камінець такого ж кольору як і у Сергія Сергій каже Двоє із нас мають червоний камінець Яке із тверджень є правильним? А У Антона зелений камінець Б У Богдана зелений камінець В У Сергія червоний камінець Г У Антона і Сергія камінці різного кольору Д Жодне з тверджень не є правильним
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У Антона зелений камінець - А