Антонім до слів :розквіт ,наближатися , завжди , порядок, логічний,зміний,серйозний,швидкий,порожній, егоїстичний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
занепад, віддалятися, ніколи, безлад, нелогічний, постійний, легковажний, повільний, альтруїстичний
Гость
завжди - іноді наближатися-віддалятися  порядок-безлад серйозний-безголовий швидкий-повільний порожній- повний