Антоніми і синоніми до слів: консенсус, спонсор, дилер, менеджер, моніторинг, плюралізм, толерантність, інвестиція, рейтинг, імідж
Ответ(ы) на вопрос:
консенсус: незгода, конфлікт - згода, рішення проблеми яке влаштовує усіх спонсор: утриманець - піклувальник або утримувач дилер (слово має багато значень): покупець - реализатор, продавець менеджер: підлеглий - керівник, впорядник моніторинг: нецікавість - стеження, спостереження плюралізм: авторитаризм - різноманиітність толерантність: нетерпимість - терпимість, прийняття інвестиція: видаток - вкладення, капіталовкладення рейтинг: відсутність порівняння - оцінка, рівень, щабель імідж: внутрішній стан (або навідь ДУША) - стиль, репутація, амплуа, зовнішній вигляд