Аныктауышты табынызжер бетiнде тазааныктауышты табынызжер бетiнде таза су ресурстары коп емеса)таза в)жер бетiндес)су д)ресурстаре)коп емес

Аныктауышты табынызжер бетiнде тазааныктауышты табыныз жер бетiнде таза су ресурстары коп емес а)таза  в)жер бетiнде с)су  д)ресурстар е)коп емес
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
жер бетинде кайда пысыктауыш    су не бастауыш ресурстар нелер бастауыш  коп емес  калай пысыктауыш жер бетинде коп емес су ресурстары кандай  аныктауыш жауабы таза