"Астана арман кала" эссе 8 предложение на казахском языке пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Астана арман қала себебі анда көп адамдар журеді және анда қөп ғимараттар бар. Астанада армандар орындалады. Астанада көп ертегілері бар. Олар әр-түрлі. Олардың кейбірлері маххабат пен батырлар туралы көп. Астанада Хан-Шатыр деген ғимарат бар. Сол Хан-Шатыр ертегімен байланысты. Мысалы Астанаға басқа адамдар елден келіп отырады.