Астанада Ақорда , Президент мәдениет орталығы, Президент мұражайы бар . Мұражай 2005 жылы ашылды. Мұражайда ,,Рәміздер залы,, ,,Атамекен ,, залы бар. Мұражайда Президенттің сыйлықтары,исуреттері ,жеке заттары бар. Мұражай өте ү...

Астанада Ақорда , Президент мәдениет орталығы, Президент мұражайы бар . Мұражай 2005 жылы ашылды. Мұражайда ,,Рәміздер залы,, ,,Атамекен ,, залы бар. Мұражайда Президенттің сыйлықтары,исуреттері ,жеке заттары бар. Мұражай өте үлкен және әдемі.ПЕРЕВИДИТЕ НА РУССКИЙ ЯЗЫК СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В Астане есть Акорда, Президентский дом культура и Президентский музей. 2005году открылся музей. В музее есть "Зал Атамекен " и "зал государственных символов ". И еще в музее есть награды и фотографии президента , и личное вещи. Музей очень красивый и большой.