Авто долає відстань між містами за 5 годин якщо рухається зі швидкістю 84 км\год з якою швидкістю він має рухатись щоб подолати цю відстань за 4 години?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
русский  найдём весь путь 1)84*5=420 (км)- весь путь найдём новую скорасть 2)420:4=105(км/ч)- скорость при которой машина преодалеет данное расстояние за 4 ч ответ:105 км/ч український  знайдемо весь шлях 1)84*5=420 (км)- весь шлях знайдемо нову скорасть 2)420:4=105(км/год)- швидкість при якій машина преодалеет цю відстань за 4 год відповідь:105 км/год