Айгүл бірде қозыны бауырына басты,бірде........... Біресе көкжал жанына келгендей жанталаса үреді,......... үйірме мүшелері ауыл адамдарына кей концерт қоятын,........... ...........,енді бірде бөлме ішінде ерсілі-қарсылы жүрді...

Айгүл бірде қозыны бауырына басты,бірде........... Біресе көкжал жанына келгендей жанталаса үреді,......... үйірме мүшелері ауыл адамдарына кей концерт қоятын,........... ...........,енді бірде бөлме ішінде ерсілі-қарсылы жүрді. ..............,кейде ыстықтан мезі боп күйзеліп кетеді. кезектес салалас сөйлем құрастыру
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)басынан смпады 2)біресе ұясына қарай шабады 3)кейде би кешін ұйымдастыратын 4)Мариям бірде орындықта отырды 5)кейде күртешесін киеді