Бала бидин созин жаттап алындар,есимшени аныктандар. Жерден ауыр не? Жерден ауыр дегеним-акыл-билим, Судан терен не? Судан терен дегеним-оку-гылым Оттан ыстык не? Оттан ыстык дегеним-адамнын омири, Коктен биик не? Коктен биик д...

Бала бидин созин жаттап алындар,есимшени аныктандар. Жерден ауыр не? Жерден ауыр дегеним-акыл-билим, Судан терен не? Судан терен дегеним-оку-гылым Оттан ыстык не? Оттан ыстык дегеним-адамнын омири, Коктен биик не? Коктен биик дегеним-такаппардын конили.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Алындар емімше, Әріқарай білмеймін.Жоқ сияқты