Бджола ( ведмідь ) медом данину платить . Листопад ( вересень ) онук, ( жовтень ) син , ( зима ) рідний брат . Не бажай ( син ) багатства , а бажай розуму. У кожнім (край) ,свой звичай . ...

Бджола ( ведмідь ) медом данину платить . Листопад ( вересень ) онук, ( жовтень ) син , ( зима ) рідний брат . Не бажай ( син ) багатства , а бажай розуму. У кожнім (край) ,свой звичай . Спиши ,розкриваючи дужки та змінюючи .іменики.Доведи правильність вжитих закінчень.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бджола ведмедю медом данину платить .Листопад вересню онук , жовтню син , зимі рідний брат. Не бажай синові багатства , а розуму. У кожнім краю , свій звичай.
Гость
Бджола ведмедю медом данину платить .Листопад вересню онук , жовтню син , зимі рідний брат. Не бажай синові багатства , а розуму. У кожнім краю , свій звичай.