Берелген сурактар бойынша ангеме кура. - Тенездын тартылганынын зияны бар ма? -"су-тиршилик кози " дегенде калай тусынесын? помогите срочно нужно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
теңіз тартылса теңіздегі балыктар сусыз калады сумен өмір сүретін каншама жануар бар соның барі қырылып қалады құрғақшылық болып кетеді. Су тіршілік көзі сусыз өмір жоқ .