Берілген етістіктерді болжалды келер шақ жасап, оларды қатыстырып сөйлем жазыңдар: Бар,ал,бол,болма,қалма прошу помогите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен ертең мектепке барармын. Мектепке барып, кітапты алармын. Мектепте кітапханада болармын. А со словом қалма не знаю что и придумать, Вот тебе даже и пример, там везде суффиксы -ар, -ер, -р, + окончания жіктік жалғау =)