Берілген үстеулерден сөйлем құрастырыңыз. Алыстан, тез, ерте, төмен, кенет. срочно нужно завтра на экзамене помогите заранее благодарю !!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Алыстан Салтанаттың аға апалары келе жатыр. Бауыржанның інісі тез жүреді екен. Сұлтанның досы бүгін мектепке ерте барды. Райхан  ұялғаннан төмен қарады. Кенеттен жаңбыр жауып кетті.