. Безсполучниковим складним, в якому зміст обох простих речень протиставляється або зіставляється, є речення: А Минув рік, минув другий — козака немає. (Т. Шевченко) Б Ізот Лобода було сокиру зробить — нічим її не пощербиш. (О....

. Безсполучниковим складним, в якому зміст обох простих речень протиставляється або зіставляється, є речення: А Минув рік, минув другий — козака немає. (Т. Шевченко) Б Ізот Лобода було сокиру зробить — нічим її не пощербиш. (О. Гончар) В Погуляли — купою на купі од Києва до Умані лягли ляхи. (Т. Шевченко) Г Висипали запорожці — лиман човни вкрили. (Т. Шевченко)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
решил сама и все будет окейно!!!!