Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 6 см, а кут при основі - 30 градусів. Знайдіть основу трикутника.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Проводимо висоту до основи трикутника Звідси ми маємо два однакові трикутники(іх поділила висота) Вони є прямокутними адже висота проведена перпендикулярно до основи Розглядаємо один з тих трикутників Ми маємо два кути(90,30)та гіпотенузу 6см Звідси можемо знайти катет який лежить проти кута 30 градусів у прямокутномв трикутника За пропорцією що він дорівнює 1/2 гіпотенузи Тому висота(це той катет)=3см Звідси шукаємо інший невідомий катет за Піфагора 36-9=25 Корінь 25=5 А ми знаємо що висота проведена до основи рівнобедреноно трикутника це теж саме що бісектриса і медіана Завжди можемо знайти всьо основу 5*2=10