Әбілда тәжібаев,әл-фараби,қорқыт ата,шоқан уәлиханов,ыбырай алтынсарин,абай құнанбаев,ахмет байтұрсынов,жамбыл жабаев,сәкен сейфуллин,ілияс жансүгіров,сапарғали бегалин,мұхтар әуезов,сәбит мұқанов,ғабит мүсірепов,ғабиден мұстаф...

Әбілда тәжібаев,әл-фараби,қорқыт ата,шоқан уәлиханов,ыбырай алтынсарин,абай құнанбаев,ахмет байтұрсынов,жамбыл жабаев,сәкен сейфуллин,ілияс жансүгіров,сапарғали бегалин,мұхтар әуезов,сәбит мұқанов,ғабит мүсірепов,ғабиден мұстафин,сырбай мауленов,шерхан мұртаза, напишите годы жизни и смерти этих авторов(по казахски обязательно),написать где эти авторы родились по казахски , и одно произведение которое и они написали по казахски
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
әбілда тәжібаев (1909-1998)жылы Қызылорда қаласында дүниеге келген Шығармасы:Сағындырған Сарыарқа Әл фараби:(870-950) Отырар қаласында дүниеге келген.Философияны үйрену үшін қажетті трактаттар Шоқан Уәлиханов(Мұхаммед Қанапия) 1835-1865жж Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Күнтимес ордасы