"Біля школи почали будівництво нового багатоповерхового будинку.Коли побудували 8 поверхів,то залишилося побудувати ще стільки ж.Скільки поверхів має бути у новому будинку? Можно условие и решение,спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Побудували - 8 п Залишилося - 8 п Разом ? 8+8=16 п - має бути у новому будинку Відповідь: 16 поверхів.