Біологія-це наука про...яка складається з таких розділів як:
Ответ(ы) на вопрос:
З самого початку нашого існування ми постійно бачимо навколо себе прояви життя. Маленькі діти вчаться ходити і розмовляти, називаючи різних тварин, комах, спостерігаючи за ними в природі. Стаючи старше, кожна дитина починає розуміти, що навколо нього величезний і дуже багатий живими істотами світ. Адже і рослини, і тварини, і комахи, і гриби - все це живе. Пізнаючи цей дивовижний світ, ми стаємо мудрішими, дорослішим і вчимося бути відповідальними.
Ще пізніше, коли діти йдуть до школи, вони дізнаються, що біологія - це наука, яка вивчає всі ці організми, їх життя, взаємодія між собою і з навколишнім середовищем. А також ця наука вивчає той вплив, який чинять людина і жива природа один на одного.