Біологія. Характеристика-біографія покритонасінних "РІЗНОМАНІТНІСТЬ РОСЛИН КЛАСУ ДВОДОЛЬНІ" РОДИН РОЗОВІ, ХРЕСТОЦВІТІ, ПАСЛЬОНОВІ, БОБОВІ ТА СКЛАДНОЦВІТІ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розоцвіті. 1. 100 пологів 3000 видів 2. Поширені повсюдно, переважають в субтропіках і помірних областях північної півкулі 3. Життєві форми: дерева, чагарники, трави 4. Однорічні, багаторічні 5. Двостатеві, *Ч(5)Л(5)Т(багато)П(1) 6. Суцвіття: кисть, парасолька, щиток, одиночний 7. Плід: кістянка, многокостянка, многоорешек, яблуко, сухий горішок 8. Значення: плодові, ягідні, олійні, декоративні, лікарські, дикорослі 9. Представники: вишня, горобина, троянда, шипшина, черемха, груша. Хрестоцвіті. 1. 380 пологів 3200 видів 2. Поширені повсюдно, але більше в помірному поясі Євразії 3. Життєві форми; трави, рідко чагарнички 4. Однорічні, дворічні, багаторічні 5. Двостатеві, *Год(4)Л(4)Т(4+2)П(1) 6. Суцвіття: кисть 7. Плід: стручок, стручочек 8. Значення: овочеві, кормові, олійні 9. Представники: капуста Iнше можу написати не за 5 пунктів)