Бір əріптен басталатын жаңылтпаштар

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Cұр інген сүрінген бе сүрінген сұр інген бе Бұлаң бұлаң еткен бұл аң                                                                                бұлаң десем екен қылаңОю ою ойым бар-ды, Ойналмастан ойын қалды. Орындалмай ойымдағы Ойылмады ою-дағы. Орашолақ, олақпын ба, Оя алмадым оюларды
Гость
     жаңылтпаш 1Келді көктем күткен көптен  келді көкпен  көптен күткен. 2 Көк көкек, көкектеп Көктем келді Көкек кеп Көктеп көк  Көктем келді.