Бісектриса найбільшого з кутів прямокутного трикутника утворює з протилежною стороною гострий кут 74° . Знайти гострі кути цього трикутника.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найбільший з кутів прямокутного трикутника - це прямий кут в 90°. Бісектриса ділить його навпіл, тобто по 45°. Тому один з гострих кутів трикутника дорівнює 180°-45°-74 = 61°. Інший кут становить 90°-61° = 29°.