Биз беибитшиликти суиемиз такыыбына ангиме курау ттирек создермен тирек создер:ел,биз, ынтымактастык,беибитшилик,татулык,колдау,туру,сию

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Biz beybitwilikti suyimiz kerek. Sebebi tatyliksiz el bolmaydi. Biz ozimiz tyrgan eldegi adamdarme intimaktasip,kolday korsetyimiz kerek. Sonda gana elimiz beybit omor syredi...