Бұл ғимарат Астана-Бәйтерек монументі деп аталады.Астана-Бәйтерек монументі 2002 жылы салынды.Сәулетшісі-Норман Фостер.Астана-Бәйтеректің биіктігі-97 метр.Мынау-Аялы алақан композициясы. Астана-Бәйтерек монументі-биік және әдем...

Бұл ғимарат Астана-Бәйтерек монументі деп аталады.Астана-Бәйтерек монументі 2002 жылы салынды.Сәулетшісі-Норман Фостер.Астана-Бәйтеректің биіктігі-97 метр.Мынау-Аялы алақан композициясы. Астана-Бәйтерек монументі-биік және әдемі ғимарат.Астана-Бәйтерек-Астана символы. ПЕРЕВОД ПОЖАЛУЙСТА (не писать всякую фигню)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это здание называется памятник Астана-Байтерек. Астана-Байтерек Монумент был построен в 2002 году. Архитектор Норман Фостер. Высота Астана-Байтерек 97 метров. Эта композиция теплых руках. Астана-Байтерек Монумент высотой и красивое здание. Астана-Байтерек символом Астаны.