Блакитноокий чоловік одружився з кароокою жінкою,і в них народилося двоє дітей: одна дитина з карими, а друга- з блакитними очима. Визначте генотип всіх членів родини, якщо відомо що ген кароокості є домінантним, а ген блакитно...

Блакитноокий чоловік одружився з кароокою жінкою,і в них народилося двоє дітей: одна дитина з карими, а друга- з блакитними очима. Визначте генотип всіх членів родини, якщо відомо що ген кароокості є домінантним, а ген блакитного кольору очей-рецесивним
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кар. АА, Аа гол. аа Р: Аа (кар) х аа (гол) G: А, а;  а F: Аа (кар) аа(гол)