Будь ласка, допоможіть... Контрольний твір з світової літератури... Теми: 1. Духовний світ головних героїв роману Є. Онєгін. 2. Суперечливість почуттів та вчинків Є. Онєгіна. 3. Тип романтика в образі В. Ленського. На завтра тр...

Будь ласка, допоможіть... Контрольний твір з світової літератури... Теми: 1. Духовний світ головних героїв роману Є. Онєгін. 2. Суперечливість почуттів та вчинків Є. Онєгіна. 3. Тип романтика в образі В. Ленського. На завтра треба.....Буду вдячний якщо хтось поможе...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
який клас скажи і я можливо допоможу