Будь ласка допоможіть мені треба на завтра: СКЛАСТИ ДВІ ЗАГАДКИ З ЗАЙМЕННИКАМИ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. У нього чотири ніжки, а на спинці - суп та ложки. (Стіл.) У цій загадці використано особовий займенник (У нього), яке вказує на задуманий предмет. 2. Він надутий такий, б`ють його рукою, ногою. Він від цього не плаче, тільки стрибає і скаче. (М`яч.) Задуманий предмет ховається за особистими займенниками (він, його). Тут є ще й займенник (Цього).