Будь ласка, допоможіть написати твір на тему "Народу без мови немає". Зробіть початок, або підкиньте ідею.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Народна мудрість каже :"Мова --душа народу".Я з цим погоджуюсь, адже без неї ми не могли б порозумітись,не досягли б такої досконалості та не були б настільки розвинутими... Можна вставити цитати відомих людей про мову й поєднати їх.