Будь ласка,допоможіть скласти 6 речень з іншомовними словами. у публіцистичному с?

Будь ласка,допоможіть скласти 6 речень з іншомовними словами. у публіцистичному с??илі повинні бути речення.Із цих слів лише із шістьма із них:інавгурація,деньді,буласт,компост,протест,квартет,тріо,вояж,дикція,демобілізація,імміграція,регрес,арєргард.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тріо дуже гарно заспівало. Протест на вул.Грушевського. Велика хвиля імміграції очікує нас. Регрес - ми не можемо це зробити. Квартет гарно танцює. Я купив компост