Будь ласка допоможіть скласти не складній вірш про осінній пейзаж, або морький пейзаж.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Сьогодні я поїхав до осінього лісу .    Де були гриби , квіти . А ще дерева були вкриті золотим, неначе намисто, листям. Опале листя неначе зустрічало мене.    Осінь це моя наюлюбленіша пора року. (5 реч).
Гость
Поля посумніли, вони опустіли, Бо людям віддали врожай. Приплили тумани, мов сиві жупани, Вони загорнули наш край. А листя барвисте, таке золотисте, Із сумом припало до ніг. Недавно сміялось, на вітрі гойдалось Тепер вже чекає на сніг. І сонце не гріє, лиш холодом віє, Вже скоро морози, мабуть. Всі квіти сумні, але в них є надія Що знов навесні зацвітуть.