Будь-ласка! Дуже потрібно!! Відредагуйте подані речення. У випадку невиконання умов договору одна із сторін вправі розторгнути його. Ми розробили необхідні міри по поліпшенню умов праці. Чорнобильська катастрофа відзивається в ...

Будь-ласка! Дуже потрібно!! Відредагуйте подані речення. У випадку невиконання умов договору одна із сторін вправі розторгнути його. Ми розробили необхідні міри по поліпшенню умов праці. Чорнобильська катастрофа відзивається в моїм серцю біллю. Мова йдеться про положення Уголовного кодексу. Необхідно слідувати його прикладу у вирішенні цих питань. На конференції із заключним словом виступив Ваня Слюсаренко. Білети в театр Івана Франко *Украдене щастя* були дуже дорогі. Ніна Володимирівна, чи Вам повернули книжки, які я передав через Михайла Зленко? На ювілейному вечорі виступили відомі письменники і поети. До телефона просять Миколу Іванченко, завідуючого отделом інформатики. Мова йде про саме важне, що по крайній мірі грає велику роль в нашому житті. Відповідно з постановою ми зробили все на самому високому рівні. Потрібно добре себе вести в суспільних місцях й всюди бути культурною людиною.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У випадку недотримання умов контракту одна із сторін має право розірвати його. Ми прийняли необхідні заходи для покращення умов праці. Чорнобильська катастрофа відгукується в моєму серці болем. Мова йде про положення Кримінального кодексу. Необхідно брати з нього приклад у вирішенні цих питань. На конференції  із завершальним словом виступив Іван (можна і Ваня) Слюсаренко. Білети в театр Івана Франка "Украдене щастя" були дуже дорогими. Ніна Володимирівна, чи вам повернули книжки, які я передав через Михайла Зленка? (Незнаю це, але спробую змінити) Під час ювілейного вечора виступили відомі письменники і поети. До телефону просять Миколу Іванченка, командуючого відділом інформатики. Мова йде про найважливіше, що принаймі відіграє велику роль в нашому житті. Відповідно до постанови ми зробили все на найвищому рівні. Потрібно добре себе поводити в громадських місцях й всюди  бути культурним (або можна "культурною людиною").