Будь ласка, напишіть НЕВЕЛИКИЙ твір на тему "Сила гумору". Благаю!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Людина відрізняється від усіх інших створінь здатністю сміятися.Скільки вже було сказано про гумор, скільки написано гумористичних поезій, оповідань, байок, комедій!Минають роки, навіть тисячоліття, а гумор не зникає з повсякденного життя та з літератури!За допомогою сміху ми не тільки продовжуємо собі життя, але також захищаємося від різних негативних подій.Гумор допомагає нам виходити зі складних життєвих ситуацій, легше та оптимістичніше сприймати життя, а головне — самих себе.Гумор здатний розрядити напружену ситуацію, запобігти конфлікт, зняти стрес. Адже що таке стрес? Це результат якихось переживання або роздратування. В цьому і є сила  гумору,здатність зняти будь-яку напругу, і розумову, і фізичну, розслабити і заспокоїти. Надеюсь помогло :)