Будь ласка напишіть твір Іван Карпенко-Карий "Сто тисяч" на тему Чи перетвориться Герасим Калитка на Габсека чи Пузиря. А може в нього є шанс залишитися людиною Буду дуже вдячна

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Читаючи твір Івана Карпенка-Карого постає таке питання -чи все в житті вимірюється грошима? На мою думку -це не так ! Хіба щастя людини можна виміряти грошима? Гроші є добром коли вони в міру ,а не перетворюють твоє життя вніщо.Це є яскравим прикладом Герасима Калитки.Тільки от кохання його сина до наймички Мотрі було чистис і щирим ,не залежним від грошей та інших матеріальний чинників.Хижацька натура Герасима Калитки згубила його.Отже ,все в житті цінне,але не все вирішується грошима !!!