Будь ласка напишіть твір на тему чи може шкільна форма бути модною

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шкільна форма - це зразок культурного виховання учня. За допомогою неї можна визначити охайність дитини. Це те, що ламає усі стереотипи моди та стилю. Завдяки шкільній формі не відбувається поділення людей на соціальні класи ( стани ). Усі люди є однаковими, незалежно від їхнього матеріального становища, місця у соціумі. Шкільна форма є невід'ємною частиною нашого життя та завжди залишатиметься у моді.