Буд ласка провідміняй те числівник 85)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Називний: триста сорок п'ять, вісімсот п'ятдесят три Родовий: триста сорок п'ятого, вісімсот п'ятдесят третього  Давальний: триста сорок п'ятому, вісімсот п'ятдесят третьому Знахідний: триста сорок п'того, вісімсот п'ятдесят третього  Орудний: триста сорок п'ятим, вісімсот п'ятдесят третім  Місцевий: на триста сорок п'ятому,
Гость
Н.В вісімдесят п'ять Р.Н вісімдесят п'ятого Д.В вісімдесят п'ятому ЗН.В вісімдесят п'ять ОР.В вісімдесят п'ятим М.В на вісімдесят п'ятому