Будь ласка!! утворіть з кожної пари речень два простих з дієприкметниковим зворотом!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Троянда усміхається сонцю шовковими пелюстками, розтуленими назустріч теплу і сонцю. 2 Яблуні посхиляли гілля до землі, обтяжене медовими запашними плодами. 3 Хмари, навислі над обрієм, здавалися важкими й суровими. 4 Прометей, прикутий до скелі, подолав нелегкий шлях від темряви до світла.