БУДЬ ЛАСКА, НАПИШІТЬ МІНІМУМ 5-6 ПОЗИТИВНИХ ТА НЕГАТАВНИХ РИС ХАРАКТЕРУ ТАРАСА БУЛЬБИ. БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Любов до вітчизни 2.Вірність бойовому козацтву 3. Мужній 4. Гордий 5. Щирий 6. Терплячий воїн Негативні: 1. Суворий 2. Важкий, товстий, сердитий 3. Невгамовний 4. Впертий 5. Владний 6.Жорстокий 7. Грубий