Будьласка допожіть розвязати задачу: біля школи почали будівництво нового багатоповерхового будинку.Коли побудували 8 поверхів,то залишилося побудувати ще стільки ж. Скільки поверхів має бути у новому будинку? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТ...

Будьласка допожіть розвязати задачу: біля школи почали будівництво нового багатоповерхового будинку.Коли побудували 8 поверхів,то залишилося побудувати ще стільки ж. Скільки поверхів має бути у новому будинку? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА НАПИСАТЬ ПРАВИЛЬНО (УМОВУ И РОЗВЯЗАННЯ)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8 этажей * 2 = 16 этажей всего в доме Дом - ? этажей Построили - 8 этажей, в 2 р. б.
Гость
8+8=16 відповідь:у новому будинку має бути 16 поверхів