Будьласка поможіть. даю 20 балів 1 Чому під час вдиху повітря надходить до легенів? 2.як процюють у вашому організмі дихальні м'язи під час вдиху. 3. що спричиняє видих. 4 чим ємність легенів відрізняється від їх життєвої ємнос...

Будьласка поможіть. даю 20 балів 1 Чому під час вдиху повітря надходить до легенів? 2.як процюють у вашому організмі дихальні м'язи під час вдиху. 3. що спричиняє видих. 4 чим ємність легенів відрізняється від їх життєвої ємності. тільки дайте хорошу відповідь
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2)під час вдиху  мязи скорочуються