Будова слiв прадiд,рибка,вишенька, мишка,пiсенька,лiсник,пртнiс,пiдземна,прибiг

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                      Корінь        Суфікс         Префікс       Кінцівка       Основа Рибка           Риб               к                                      а                   Рибк Прадід          дід                                     Пра                                 Прадід Вишенька    Виш             еньк                                  а                  Вишеньк Мишка         Миш             к                                       а                   Мишк Пісенька      Піс               еньк                                  а                   Пісеньк Лісник          Ліс               ник                                                         Лісник Підземна     зем              н                     Під              а                   Підземн Прибіг         біг                                        При                                  Прибіг