Будова слова Роззброєння, Безстрашений, Прибратися, Навчання, Пригодницький, Затримала. Потрібно терміново. Дякую зазделегіть.
Ответ(ы) на вопрос:
Роз-преф збро-корінь єнн-суф я-закін
Без-преф страш-корінь н-суф ий-закін :при-преф бра -корінь ти суф ся-постфіксна -преф вча-корінь нн-суф я-закінпри-преф годни-корінь цьк-суф ий-закін.за-преф трим-корінь ал-суф а-закін