БУДОВА СЛОВА.ОРФОГРАФІЯ 1.ЗМІННИМИ Є ОБИДВА СЛОВА РЯДКА А.простір.трава Б.дисплей.кіно В.високо.диван Г.восени.півень 2. ПРЕФІКСОМ Є ВИДІЛЕНА ЧАСТИНА В СЛОВІ А.ДОписати Б.ДОщовик В.ДОрожити Г.Добренько 3.СПІЛЬНОКОРЕНЕВИМИ Є ВСІ...

БУДОВА СЛОВА.ОРФОГРАФІЯ 1.ЗМІННИМИ Є ОБИДВА СЛОВА РЯДКА А.простір.трава Б.дисплей.кіно В.високо.диван Г.восени.півень 2. ПРЕФІКСОМ Є ВИДІЛЕНА ЧАСТИНА В СЛОВІ А.ДОписати Б.ДОщовик В.ДОрожити Г.Добренько 3.СПІЛЬНОКОРЕНЕВИМИ Є ВСІ СЛОВА РЯДКА А.співаєш.співаємо.співає Б.вітер.вітри.вітрами. В.горище.горювати.горіти Г.друкувати.друк.друкар 4.ПОТРЕБУЄ РЕДАГУВАННЯ РЕЧЕННЯ А.Будівельники швидко збудували будинок. Б.Змагання розпочнуться через дві години. В.Про значення слова можна дізнатися зі словника. Г.На сайті школи розмістили результатами конкурсу. 5.БУКВУ С НА МІСЦІ ПРОПУСКУ ТРЕБА ПИСАТИ В КОЖНОМУ СЛОВІ РЯДКА А. ро…колоти, …цідити, …крикнути. Б. … питати, …формувати,ро…хитаний В. …хованка, …тверджувати, …купатися. Г. …толочити, …чистити, …попелити. 6.БУКВУ И НА МІСЦІ ПРОПУСКУ ТРЕБА ПИСАТИ В КОЖНОМУ СЛОВІ РЯДКА А.пр…бити, пр..дорожній, пр..хороший. Б.пр..тихнути, пр..швидшити, пр…сісти, В.пр…нести, пр…клеїти, пр…киснути. Г.пр…добрий, пр..клеїти, пр…краса. 7.СЛОВО ЗІ СУФІКСОМ,ЩО НАДАЄ СКАЗ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.а 2 а 3 в 4 г 5 в 6 б 7 правильні відповіді