Буду благодарен за перевод, без ПЕРЕВОДЧИКА could you tell me how to go to the theater? - Yes of course. first turn for the right, there you will see a large building, this school, from the school you need to turn left and all ...

Буду благодарен за перевод, без ПЕРЕВОДЧИКА could you tell me how to go to the theater? - Yes of course. first turn for the right, there you will see a large building, this school, from the school you need to turn left and all the time to go directly nowhere minimize, on the right-hand side of the road you will see the movie theater. - thank you very much, you me very could. - not for that. good luck. goodbye. - goodbye
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не могли бы вы сказать мне как добраться до театра? -да, конечно. Первый поворот на право, затем вы увидите большое здание, это школа, от неё вам нужно повернуть налево и все остальное время идти прямо никуда не сворачивая, с правой стороны дороги вы увидите кинотеатр. Спасибо вам большое, вы меня очень выручили, не стоит, удачи, - до свидания -до свидания