Буду очень блогадарен!!!! Мне нужно 10 вопросов по звукам Например: Які бувають звуки???

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Скільки є звуків? 2) Як позначається буква 'Я'? 3) Як позначається звук? 4) Назвати 5 дзвінких приголосних 5) Позначити звуки у слові ''яблуко" 6) Як позначається буква "щ"? 7) В яких випадках Букви я, ю, є можуть передавати по одному звукові? 8) Розібрати по склабах слово "єдність" 9) Скільки звуків в слові "в'яне"? 10) які букви можуть передавати 2 звуки?