БУДЬ ЛАСКА, ТЕРМІНОВО ДОПОМОЖІТЬ!!! Напишіть лист осені. Розкажіть у листі, які почуття викликає у вас ця пора року.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну просто звернись до неї потім розкажи що це твоя найулюбленіша пора року Мені наприклад: подобається як вона приходить і все золотить коли тільки настала відразу на дугі стало так радісно Щось таке тільки ви ж такого не напишіть) Це приклад