Буквально 5-6 предложений о необычном растении. Заранее большое спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сарраценія - хижа рослина родини сарраценієвих. Спочатку була дикою, але поступово перейшла в розряд кімнатних рослин. Відомо близько 10 видів цієї рослини. Сарраценія являє собою скручений лист, що виходить із кореневої системи, який утворює пастку. До верху рослини лист розширюється, утворюючи своєрідний «навіс». Колір рослини буває різноманітним: забарвлення залежить від сорту приналежності квітки. Наприкінці весни - на початку літа Сарраценія цвіте червоними або фіолетовими квітками.