Була-невідомо.витратили-8грн.залишилося-9грн.розвязати і скласти обернену задачу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х-8=9 х=9+8 х=17(грн)-було                      ОБЕРНЕНА ЗАДАЧА Було-17 грн Витрнатили-8грн Залишилося-?                             Розв язання 17-8=9(грн)-залишилося                         ОБЕРНЕНА ЗАДАЧА Було-17грн Залишилося-9грн Витратили-?                              Розв язанння 17-х=9 х=17-9 х=8(грн)-залишилося